مانتو مجلسی

فیلـتر

نمایش یک نتیجه

خرید آنلاین مانتو مجلسی با قیمت مناسب

مانتو مجلسی یکی از بهترین گزینه ها برای رفتن به مهمانی ها و جاهایی است که نیاز به یک تیپ رسمی و لاکچری داریم. طبیعتا به عنوان مثال تصور کنید به یک عروسی دعوت شده اید، طبیعتا پوشیدن مانتوهای معمولی برای همچین مراسمی مناسب نیست و به دنبال چیزی هستید که شما را خیلی شیک و زیبا نشان دهد. مدل های گوناگونی از مانتوهای مجلسی وجود دارد که هر کدام زیبایی منحصر به فردی دارند و در عین حال قیمت شان نیز بالاست. برای اینکه بتوانید انتخاب درستی داشته باشید و هزینه شما هدر نرود، حتما قبل از خرید مانتو مجلسی انواع طرح ها و مدل های آن را ببینید و متناسب با استایل و اندام تان بهترین را انتخاب کنید.

انواع مانتوهای مجلسی زنانه و دخترانه

مانتوهای مجلسی تنوع گسترده ای دارند که تفاوت شان در یقه، آستین، پارچه، طرح و رنگ آن می باشد.  از همه مهمتر پارچه و رنگ است چرا که تاثیر بیش تری نسبت به سایر موارد بر روی لاکچری و مجلسی نشان دادن شما دارند. محبوب ترین مدل هایی که وجود دارد شامل طرح دار با طرح های برجسته، گلدوزی شده، شنلی و سنگ دوزی شده است که باید براساس سلیقه و اندام تان ببینید کدام بهتر است.

به عنوان مثال مانتوهای مجلسی سنگ دوزی شده که اصولا در آن ها از سنگ های زینتی بر روی سر شانه ها و دم آستین ها و یقه دوخته می شود، بیش تر مورد پسند خانم هایی با رده سنی بالا می باشد. یا مثلا مدل های شنلی به صورت جلو باز و جلو بسته مورد پسند خانم های جوان می باشد و دارای طرفداران زیادی نسبت به سایر مدل ها می باشد.

یقه و آستین این مدل ها نیز می توانند با یکدیگر تفاوت داشته باشند. یقه های گرد برای افرادی که صورت لاغر و استخوانی دارند مناسب تر است چرا که صورت شان را توپر تر نشان می دهد. بر عکس هر چه یقه باز تر شود، صورت شما را لاغر تر نشان می دهد.

از نظر پارچه باید پارچه ای را انتخاب کنید که محکم است و شما بتوانید از آن در چند مهمانی استفاده کنید. بیش ترین پارچه ها برای این کار پارچه های گیپور، ریون و لمه می باشد که زیبایی ظاهری شما را دو چندان می کند. برای رنگ هم شما دست تان باز است و می توانید هر رنگی را که دوست دارید خریداری کنید. فقط باید این مساله را در نظر بگیرید که رنگ آن متناسب با رنگ سایر لباس های ان باشد و یک هارمونی داشته باشد.

نحوه انتخاب و خرید مانتو مجلسی شیک

طبیعتا زمانی که می خواهید اقدام به خرید اینترنتی مانتو مجلسی کنید، به دنبال فروشگاهیی هستید که شیک تری مدل ها را به شما ارائه دهد. در س و مد همچین شزایطی برای تان برقرار شده است. شما می توانید شیک ترین مانتوهای مجلسی را با قیمتی مناسب در این جا بخرید و خیلی متفاوت از سایرین باشید. جنس تمامی این مانتوها ترک هستند و فوق العاده با کیفیت می باشند.

اطلاعات بیشتر ...