صندل

فیلـتر

نمایش یک نتیجه

خرید اینترنتی کفش صندل زنانه و دخترانه

خرید کفش صندل زنانه در فصل بهار و تابستان به اوج خود می رسد. همانطور که میدانید باز بودن روی این کفش ها باعث میشود هوا به خوبی در پای شما جریان داشته باشد و حس خنکی ایجاد کند. شما زمانی که برای خرید صندل اقدام می کنید مدل های متنوع زیادی را مشاهده می کنید که همین موضوع انتخاب را برایتان دشوار می کند.برای انتخاب یک صندل مناسب باید به تناسب، کاربرد و سبک بودن آن توجه کنید.

باید مشخص کنید برای کنار ساحل یا اداره و یا یک مهمانی خاص می خواهید. همچنین تعیین کنید چه انتظاری از آن دارید؛ به دنبال راحتی، کیفیت و یا صرفا زیبایی هستید؟ بعد از تعیین تمام این موارد میتوانید برای خرید اینترنتی صندل زنانه از ست و مد اقدام کنید. چون ست و مد تنوع زیادی در کاربرد، مدل و طرح این محصول دارد به طوری که سلیقه های زیادی را در بر میگیرد. علاه بر تنوع طرح و مدل در قیمت نیز تنوع زیادی دارد و شما با هر بودجه ای که باشید دست خالی از آن خارج نمی شوید.

دلایل خرید کفش صندل زنانه

تمام مواردی که در ادامه توضیح می دهیم از مهمترین دلایل بانوان برای خرید صندل دخترانه می باشد.

  • این محصول به خاطر باز بودن روی و کنار های آن باعث شده هوا به خوبی جریان داشته باشد و علاوه بر ایجاد حس خنکی از بو گرفتن پا در هوای گرم جلوگیری می کند.
  • مهمترین عامل خرید صندل های دخترانه، راحتی آن است. در لب ساحل، محیط کار یا محل هایی که میخواهند پاهایشان در یک فضای بسته حبس نشود و راحتی بیشتری را نیاز دارند از این سبک کفش استفاده می شود.
  • اما به یک دلیل دیگر نیز خانم ها از آن استفاده می کنند و آن به خاطر مد و زیبایی است. این محصول در مدل های مختلفی طراحی می شود. به قدری شیک و زیبا هستند که استایل ساده شما را به راحتی جذاب می کنند.
  • علاوه بر آن قیمت کفش صندل مناسب است چون متریال کمتری در آن به کار می رود و طراحی و ساخت آنها آسان است و هزینه زیادی نمی برد.

انواع کفش های صندل زنانه

در زمان خرید صندل زنانه با انواع مختلفی از مدلها مواجه می شوید. شما با توجه به محل و نیاز خود می توانید هریک از آنها را انتخاب کنید. مثلا به صورت کلی خرید صندل طبی بدون پاشنه برای افرادی که فقط به دنبال راحتی هستند مناسب است. از طرف دیگر مدل لژدار و پاشنه بلند برای خانم هایی که به دنبال تیپ مجلسی  هستند مورد استفاده قرار می گیرد. به این شکل علاوه بر حس خنکی، مد را هم در نظر گرفته اند. انواع صندل ها شامل: مدل تخت، بند دار، پاشنه دار، لژدار، لا انگشتی و طبی زنانه می باشد.

محبوب ترین و پر فروش ترین صندل های دخترانه

در میان تمام مدل هایی که بیان کردیم برخی از آن ها به خاطر طراحی ، راحتی و یا کیفیتی که دارند خیلی پرفروش تر و محبوب تر می باشند و خریدار بیشتری دارند. اینکه شما کدام مدل را انتخاب کنید کاملا سلیقه ای است اما جهت اطلاع شما از محصولات پر فروش برخی از آنها را نام می بریم.

1-     صندل زنانه خارجی

این مدل که در ایران بیشتر از ترکیه وارد می شوند و به صندل زنانه ترک معروف هستند؛ از کیفیت خیلی بالایی برخوردارند. این محصول به خاطر دوام بالایی که دارد پر فروش است.

2-     صندل طبی

معمولا برای جلوگیری یا درمان بیماری های پا از آن استفاده می شود. علت محبوبیت آن نیز به خاطر همین مسئله است. این مدل برای کسانی که کف پا صاف دارند، آرتزو زانو دارند و یا میخواهند از ایجاد خارپاشنه و پینه جلوگیری کنند، کاربرد دارد.

3-     صندل سفید پاشنه دار

این مدل که به صندل های مجلسی نیز معروف هستند. به خاطر ظاهر شیک و با کلاسی که دارند بسیار محبوب شده اند. رنگ سفید آن نیز باعث می شود بیشتر مناسب مجالس و مهمانی ها به نظر بیاید از همین جهت این رنگ آن بسیار پر فروش است.

قیمت انواع کفش های صندل دخترانه

چند عامل مهم در تعیین قیمت کفش صندل دخترانه تاثیر گذار هستند. شما باید قبل از خرید صندل زنانه حتما بودجه خود را در نظر بگیرید. مثلا اگر میتوانید هزینه زیادی کنید مدل های چرم از کیفیت و دوام بالایی برخوردار هستند و می توانید آن را در گزینه های خود بگنجانید. یا اگر به دنبال یک مدل ارزان قیمت هستید سعی کنید سمت اجناس ترک نروید چون آنها وارداتی هستند و علاوه بر هزینه گمرک و هزینه های وارداتی، نوسانات ارز نیز بر قیمت آنها تاثیر می گذارد. پس بودجه خود را در نظر بگیرید و مدل متناسب آن را انتخاب کنید در نهایت برای خرید کفش صندل اقدام کنید.

اطلاعات بیشتر ...