شلوار جین زنانه

فیلـتر

نمایش یک نتیجه

خرید اینترنتی جدیدترین مدل های شلوار جین زنانه

شلوار جین یکی از پرطرفدارترین لباس ها برای خانم هاست که هم برای استایل های اسپرت و غیر رسمی و هم برای استایل های تقریبا رسمی به کار می رود. در بازار تنوع زیادی از این محصول از نظر طرح، مدل و رنگ وجود دارد که هر کدام از آن ها برای موقعیت و استایلی خاص طراحی شده اند. اگر بتوانید متناسب با تیپ تان شلوار لی مناسبی را خریداری کنید، قطعا استایلی شیک خواهید داشت.

انواع شلوارهای لی زنانه و دخترانه

در گذشته تنوع شلوار لی زنانه خیلی کم بود اما امروزه هزاران طرح و مدل وجود دارد که موجب تنوع در تیپ نیز شده است. یعنی شما می توانید تیپ های مختلفی را با تغییر در مدل و رنگ شلوار بزنید به طوری که هرکدام قشنگی منحصر به فردی دارد. به طور کلی می توان این محصول رو به سه گروه تقسیم کرد:

  • فاق: شلوار جین به صورت فاق بلند، کوتاه و متوسط تولید می شود که شما باید متناسب با اندامتان یکی از این ها را انتخاب کنید. برای افرادی که نسبتا چاق و سایز بزرگ هستند بهتر است از فاق بلند استفاده شود که هم زیاد تپل نشان داده نشوند و هم در نشستن و بلند شدن راحت باشند. برای افرادی که جسه متوسطی دارند فاق متوسط و برای آن هایی که جثه ریز دارند تمامی فاق ها پیشنهاد می شود.
  • قد: شلوارهای لی زنانه در قدهای مختلف 110، 100، 90 و 80 دوخته می شوند که می توانید متناسب با قدتان یکی از این ها را انتخاب کنید. اگر قد نسبتا بلندی دارد، جین های 110 و 100 پاهای شما را خیلی کشیده و خوش فرم نشان می دهد. اگر قدتان متوسط است تمامی قدها مناسب تان می باشد. ولی اگر کوتاه قد هستید بهتر است از 90 و 80 تهیه کنید که کشیده تر شما را نشان دهد.
  • مدل: مدل های زیادی وجود دارد که می توانند 1- چسبان یا جذب باشد که شامل لوله تفنگی، گن دار و دمپا کش است، 2-گشاد یا راسته باشد که شامل مام استایل، مام فیت، گپ، پاچه گشاد، پاکتی، بگ و دمپا می باشد. بهتر است از هر کدام از این ها یکی بخرید که موقع ست کردن با لباس های دیگرتان محدود نشوید. در ضمن هر دوی این گروه ها هم برای استایل مجلسی و هم برای استایل اسپرت مناسب هستند.
  • رنگ: طوسی ، ذغالی، یخی، سرمه ای ، مشکی، خاکستری و نوک مدادی از پرفروش ترین رنگ هاست که با همه چیز ست می شود.

نحوه انتخاب و خرید شلوار جین با قیمت مناسب

اگر می خواهید شلوار جین شیک با قیمت مناسب خریداری کنید، به فروشگاه اینترنتی ست و مد مراجعه کنید. در این مجموعه انواع مدل ها و رنگ ها وجود دارد که به شما کمک می کند خیلی سریع مدل مورد نظرتان را خریداری کنید. علاوه براین، قیمت ها خیلی ارزان است و می توانید با هر میزان پولی که دارید جنس مورد نظرتان را با بالاترین کیفیت خریداری کنید.

اطلاعات بیشتر ...