شلوار زنانه

فیلـتر

نمایش دادن همه 19 نتیجه

خرید شیک ترین شلوارهای زنانه با قیمت مناسب

کمترین تیپی وجود دارد که شامل شلوار نشود. شیک ترین استایل هایی که برای مهمانی ها و مکان های مختلف می توان ساخت با همین شلوار است که دارای مدل های و جنس های گوناگون است. شولوارهای پارچه ای، جین، کتان و لگ از پرفروش ترین هاست که فوق العاده زیبا و خاص هستند. هر خانمی با هر مدل استایلی حتما یکی از این ها را در کمد لباس خود دارد.

انواع شلوارهای زنانه و دخترانه

اگر می خواهید یک شلوار متناسب با اندامتان و استایل تان خریداری کنید باید ابتدا با انواع آن اشنا باشید. تنوعی که در شلوار وجود دارد در هیچ لباس دیگری نیست. در ادامه شما را با انواع این محصول آشنا می کنیم و یادتان می دهیم هر کدام را در چه مکان و موقعیت هایی بپوشید.

1- طرح و مدل

شلوارهای زنانه و دخترانه میلیون ها طرح و مدل دارند که هر کدام برای مراسم و استایل ویژه ای پوشیده می شود. به طور کلی داریم:

  • اسپرت: مدل های راسته، فاق بلند، گشاد، گن دار، دمپا گشاد، مام فیت و پاکتی برای تیپ های اسپرت و هنری خیلی زیبا می شود و می توانید با تمامی لباس ها ست کنید. به عنوان مثال برای یک تولد شلوار قد 90 پاکتی با یک کتونی سفید و یک نیم تنه خیلی جذاب می شود.
  • کلاسیک و رسمی: مدل های تنگ، پیلی دار، زاپ دار، لوله تفنگی و کمردار برای تیپ های کلاسیک و رسمی بسیار مناسب است و می توانید از آن ها در قدهای کوتاه و بلند و سایز های گوناگون خریداری کنید.

2- جنس و رنگ

جنس های جین، کتان، کشی، فاستونی، پارچه ای، لگ، نخی و گواردین از پرفروش ترین جنس ها می باشد که برای هر فصلی از سال می توانید بپوشید. برای هر کدام از این ها نیز رنگ های زیادی تولید می شود که محبوب ترین شان طوسی، آبی روشن و تیره، سفید و مشکی میباشد.

3- نحوه انتخاب و خرید شلوار زنانه جدید

برای خرید یک شلوار زنانه جدید و شیک ابتدا متناسب با مکانی که می خواهید آن را بپوشید جنس و طرح را انتخاب کنید. بعد از این از فروشگاه اینترنتی ست و مد خریدتان را انجام دهید. چراکه دارای مدل های متنوعی است با قیمت و کیفیت عالی و در نتیجه خیلی راحت می توانید هر انچه را که پسندیده اید در این فروشگاه ببینید.

اطلاعات بیشتر ...