شومیز مجلسی زنانه

فیلـتر

نمایش دادن همه 7 نتیجه

خرید اینترنتی شومیز مجلسی زنانه شیک

شومیز مجلسی یکی از پرفروش ترین آیتم های لباس در میان بانوان است که دارای زیبایی و جذابیت فوق العاده ای می باشد. از شومیز های مجلسی می توانید در تمامی مهمانی ها و مجالس استفاده کنید و ظاهری شیک داشته باشید. اصولا با این مدل لباس دامن یا شلوار و یک کف پاشنه بلند می پوشند. پس اگر قصد خرید شومیز مجلسی زنانه را دارید در این جا همراه ما باشید تا شما را برای یک انتخاب درست راهنمایی کنیم.

انواع شومیزهای مجلسی زنانه و دخترانه

شومیز های مجلسی خیلی متنوع هستند و متناسب با سلیقه خود می توانید یک استایل شیک و جذاب را بسازید. از نظر جنس، اکثر مدل های این لباس از نوع حریر و لمه است که دارای جنس لطیف و ظریفی می باشد. شومیزهای مجلسی حریر بعضی اوقات بدن نما هستند که می توانید زیر آن ها یک تاپ همرنگ با زمینه آن بپوشید.

رنگ هایی مانند سفید، مشکی و طوسی ست کردن شان با سایر لباس ها راحت تر است. اگر هنوز بقیه لباس های خود را خریداری نکردید بهتر است از این رنگ ها خریداری کنید. به طور کلی، در انتخاب شومیز مجلسی زنانه و دخترانه شما در رنگ هیچ محدودیتی ندارید و می توانید هر آنچه را که دوست دارید انتخاب کنید.

برای اینکه شومیزهای مجلسی طرح و مدل بیش تری داشته باشد، آستین شان را به صورت آستین پفی و کلوش دوخته می شود و یقه ها اصولا به صورت چین دار، کراواتی و پاپیون دار طراحی می شود. بیش تر خانم ها برای خرید طرح های شلوغ مانند گلدار، راه راه، ابروبادی و … را خریداری می کنند. اگر شومیز مجلسی با طرح شلوغ انتخاب کردید حتما شلوار خود را ساده انتخاب کنید تا تیپ تان شیک تر شود.

نحوه خرید شومیز مجلسی زنانه با قیمت مناسب

برای خرید آنلاین شومیز مجلسی زنانه ست و مد بهترین گزینه است. اولا در این فروشگاه کلیه قیمت ها پایین است و شما نمی توانید در جایی دیگر مشابه آن ها را پیدا کنید. دوما تنها از طرح ها و سبک های خاص استفاده شده که تک و منحصر به فرد هستند. از نظر کیفیت و جنس هم حرف اول را میزند و می توانید سالیان سال آن را در مجالس و مهمانی های گوناگون بپوشید بدون اینکه از نظر ظاهر قدیمی به نظر برسد.

اطلاعات بیشتر ...