تیشرت زنانه مجلسی

فیلـتر

نمایش یک نتیجه

خرید آنلاین تیشرت مجلسی زنانه ارزان

خیلی از خانم ها برای رفتن به یک مهمانی دوستانه و یا دعوت به یک رستوران ترجیح می دهند تیشرت مجلسی بپوشند و یک تیپ متفاوت داشته باشند. اینکه چه مدلی را انتخاب کنید به شما استایل مجلسی و رسمی دهد کار سختی است و ست کردنش با سایر لباس های تان کمی زمان بر است. با کمی صرف زمان و حوصله می توانید تیپ شیک و زیبایی را برای خود بسازید. فقط باید قبل از خرید تیشرت مجلسی زنانه با انواع مدل ها و طرح های آن آشنا شوید تا بهترین را انتخاب کنید.

انواع تیشرت های مجلسی زنانه و دخترانه

به دلیل اینکه تیشرت های مجلسی دارای تنوع گسترده ای هستند به عنوان یکی از آیتم های همیشگی در سبد خرید خانم ها شناخته می شود. کمد لباس هر خانمی را که باز کنید غیر ممکن است که کمتر از 5 نوع از این لباس را داشته باشد!!! از میان هزاران مدلی که وجود دارد شما باید مدلی را انتخاب کنید که متناسب با فرم بدن تان باشد و زیبایی اندامتان را چندین برابر کند.

طرح و جنس اکثر تیشرت های مجلسی زنانه از نوع جذب و راسته است و با پارچه های حریر، ریون و لمه دوخته می شود. برای یقه هم اصولا مدل های قایقی، هفت و گرد استفاده می شود. اگر یقه ساده باشد طرح لباس کمی پر رنگ تر می شود و از ساده خارج شده و به طرح های زاپ دار، گره دار و عروسکی تبدیل می شود. شما می توانید تمامی این مدل ها را با یک شلوار پارچه ای کلاسیک و یک کفش پاشنه دار ست کنید و استایل تان را رسمی تر و مجلسی تر کنید.

برای رنگ اختیار با خودتان است و می توانید هر رنگی را که دوست دارید خریداری کنید. زمانی که می خواهید رنگ انتخاب کنید یکی به رنگ پوستتان و یکی به رنگ سایر لباس های تان توجه کنید. مثلا کسی که رنگ پوست سبزه دارد، اگر تیشرت مجلسی زرد بخرد پوستش را تیره تر می کند ولی رنگ مشکی جذاب ترش می کند. برای راحت ست شدن با سایر لباس های می توانید رنگ های مشکی، سفید و طوسی را بخرید.

نحوه انتخاب و خرید تیشرت مجلسی زنانه شیک

 برای خرید تیشرت مجلسی زنانه شیک حتما ست و مد را انتخاب کنید. دلیل داریم. اولا ست و مد دارای شیک ترین مدل های تیشرت مجلسی است که نمی توانید مشابه آن را در سایر فروشگاه ها ببینید. دوما جنس تمامی لباس هایش ترک است و هر چقدر بپوشید از نظر ظاهری هیچ تغییری نمی کند. سوما قیمت ها نسبت به سایر فروشگاه ها خیلی پایین تر است. ما به شما قول می دهیم با خرید از ست و مد می توانید تیپ شیک و انگشت نمایی را برای خود بسازید.

اطلاعات بیشتر ...