گوشواره

فیلـتر

نمایش دادن همه 13 نتیجه

خرید اینترنتی گوشواره زنانه و دخترانه در انواع مدل ها

گوشواره یکی از اکسسوری های محبوب خانم ها است. آنها اندازه و مدل های مختلفی دارند. شما می توانید متناسب با سن و تیپ خود یکی از آنها را برگزینید و زیبایی بیشتری به استایلتان بدهید. همچنین میتوانید با خرید گوشواره دخترانه و هدیه دادن آن به خواهر، مادر و یا دختر خود آنها را بی نهایت خوشحال کنید.چون خرید گوشواره بدل هم ارزان است و برای شما هزینه زیادی نخواهد داشت، هم زیباست و قطعا آنها را خوشحال خواهد کرد و هم سایز بندی خاصی ندارد که نگران باشید اندازه آن کوچک یا بزرگ شود.

گوشواره های زنانه در انواع جنس استیل، تیتانیوم، رودیوم و آب طلا وجود دارند که گاهی انقدر به هم شبیه هستند تفکیک آن ها ممکن است سخت شود. مدلها شبیه به هم هستند اما جنس های مختلفی در بازار دارند و تشخیص آنها نیاز به یک متخصص دارد. البته جای نگرانی ندارد چون در خرید آنلاین گوشواره زنانه از ست و مد ما نوع جنس آن را بیان می کنیم و اگر مغایرتی در آن وجود داشت که امکان ندارد، بی قید و برگشت آن را مرجوع می کنیم. پس با خیال آسوده انتخاب کنید. در ادامه شما را با انواع مدل، قیمت و نحوه خرید آن آشنا می کنیم.

انواع گوشواره های زنانه و دخترانه

همانطور که در ابتدا گفتیم این محصول انواع مختلفی دارد که در حین خرید ممکن است با آنها برخورد کنید. چه از نظر جنس و چه از نظر مدل متفاوت هستند. این انواع را در ادامه توضیح می دهیم.

1- انواع مدل گوشواره

  • گوشواره مگنتی: این مدل هیچ نیازی به سوراخ کردن گوش ندارد. بلکه از دو قطعه آهن ربایی درست شده است که دوطرف لاله گوش شما قرار می گیرد. اگر ترس از سوراخ کردن گوش دارید و یا برای قسمت از گوش که نمیخواهید سوراخ شود و به صورت موقت می خواهید از آن استفاده کنید، این مدل بسیار کارآمد است و خرید گوشواره با این مدل در میان دختران بسیار باب شده است.
  • گوشواره حلقه ای: این محصول ظاهری گرد دارد و یکی از محبوب ترین مدل ها در بین خانم ها است. به شال و روسری گیر نمیکند و برای استفاده های روزمره یک انتخاب عالی است. البته این نوع در اندازه های خیلی بزرگ نیز وجود دارند که حکم مدل مجلسی را دارند.
  • مدل آویزی: این مدل به گوشواره لوستری نیز معروف است.حلقه و یا مهره های تزئینی بر روی یک زنجیر قرار می گیرند. برخی از آنها سرشار از نگین هستند و برخی از چند زنجیر آویزی در کنار هم ساخته شده اند. این مدل نیز به خاطر زیبایی که دارد یکی از خرید های ثابت زنان شده است. اگر مهره های تزئینی داشته باشد قیمت بیشتری نسبت به ساده آن دارد.
  • مدل میخی: ظاهر آن به گونه ای است انگار گوشواره به لاله گوش چسبیده است. در صورتی که مانند یک میخ از سوراخ گوش رد می شود و از پشت گوش در یک حفره قرار می گیرد و در آن چفت و محکم می شود. معمولا نگین، سنگ یا مروارید بر روی آنها کار میشود.
  • گوشواره بخیه ای: این گوشواره از یک زنجیر بلند نازک ساخته شده است که از سمت دیگر گوش نیز رد می شود. برخی از افراد آن را دو دور از گوش رد می کنند که آن را خیلی زیباتر می کند. معمولا دختر های جوان از این مدل زیاد خرید می کنند.

2- انواع جنس گوشواره ها

  • روکش طلا: یکی از باکیفیت ترین جنس های گوشواره است که تضمین می کند همیشه رنگ این محصول ثابت می ماند.
  • روکش نقره: ارزان تر از روکش طلا اما قیمت بیشتری از تمام بدلیجاتی است که در ادامه قرار دارد. رنگ آن ثابت است.
  • تیتانیوم: این جنس اگر با عرق یا آب برخورد کند به رنگ سیاه در می آید. پس در زمان خرید گوشواره با این جنس باید خیلی خوب از آن مراقبت کنید تا رنگ آن تغییر نکند. معمولا پوست های حساس نمی توانند از آن استفاده کنند.
  • رودیوم: رنگ این جنس ثابت است و کیفیت بهتری نسبت به تیتانیوم دارد. معمولا حساسیت زا نیست و همه نوع پوستی می تواند از آن استفاده کند.
  • استیل: این جنس به هیچ وجه رنگش نمی رود و در بین بدلیجات ها یکی از با کیفیت ترین آن ها محسوب می شود.

3- گوشواره زنانه ترک

امروزه شاید زیاد شنیده باشید که از گوشواره های ترک نام می برند. این مدل یک سبک نیست بلکه محصولاتی است که از ترکیه وارد می شوند و امروزه در بازارهای ایران رواج پیدا کرده اند. طرح، مدل و جنس آنها به قدری جذاب، خاص و مدرن است که در بین بانوان بسیار محبوب شده و همه آن را به اسم گوشواره ترک میشناسند. ظرافت و دقتی که در آن ها به کار رفته، مجذوبیتشان را دو چندان نموده است از این رو خریداران زیادی پیدا کرده است.

قیمت گوشواره های دخترانه

این محصول از جنس های مختلفی ساخته میشود که همه ی آن در مبلغ های متفاوتی هستند. نکته قابل توجه این است که مدل ها تاثیری در تعیین مبلغ آن ندارند. بلکه فقط جنس آنها است که تعیین کننده قیمت گوشواره دخترانه است. برای مثال قیمت گوشواره با روکش طلا خیلی گرانتر از جنس تیتاینوم است. همچنین جنس استیل تا حدی از رودیوم و تیتانیوم گرانتر است. پس در حین خرید گوشواره حتما به بخش مشخصات محصول دقت کنید و از جنس آن مطلع شوید و بفهمید هزینه ای که پرداخت می کنید بابت چیست. مثلا ارزان ترین گوشواره تیتانیوم است و اگر در بین فروشگاه ها، جایی را یافتید که کمترین مبلغ را دارد؛ فکر نکنید آن محل منصفانه می فروشد، بدانید که ممکن است جنس آن کیفیت زیادی نداشته باشد. مبلغ مناسب در کنار جنس با کیفیت معنا پیدا میکند.

چرا خرید گوشواره زنانه از فروشگاه ست و مد؟

خرید اینترنتی گوشواره زنانه از ست و مد پیشنهاد ما به شما است چون یکی از اولین فروشگاه هایی است که به خاطر تنوع بالای محصولات و قیمت مناسبی که دارد، نظر خیلی از بانوان را به خود جذب کرده است. مهم است از جایی که انتخاب می کنید تنوع زیادی داشته باشد. بر فرض اگر برای استفاده روزمره می خواهید باید مدلی سبک و راحت انتخاب کنید یا اگر برای مجلس میخواهید باید انقدر ظاهری شکیل داشته باشد که باعث شود شما در میان همه بدرخشید. همچنین به خاطر خرید آنلاینی که انجام می دهید به شما تضمین دهد که در صورت وجود هرگونه مشکل و عدم تطابق عکس با مدل، بی قید شرط گوشواره را مرجوع کند. این تضمین را ما در ست و مد به شما می دهیم. حال من از شما می پرسم، چه دلیلی دارد که خرید گوشواره دخترانه خود را از فروشگاه ست و مد انجام ندهید؟

اطلاعات بیشتر ...