مانتو اداری و رسمی

فیلـتر

نمایش دادن همه 2 نتیجه

خرید مانتو رسمی و اداری زنانه ارزان

مانتوهای اداری و رسمی یکی از پرکاربردترین آیتم ها برای خانم های شاغل می باشد که باید در محل کار یونیفورم مشخص بپوشند. این لباس دارای طرح ها و مدل های متنوعی است که هر کدام زیبایی خودشان را دارند و شما را فوق العاده خوش استایل نشان می دهند. بهترین کار این است که قبل از خرید مانتو اداری و رسمی حتما با انواع مدل های ان آشنا شوید تا بتوانید یک مدل مناسب خریداری کنید.

انواع مانتوهای اداری و رسمی

این مانتوها طرفداران زیادی دارد و انواع طرح ها، جنس ها و رنگ ها برای آن ها دوخته شده است. مانتوهای اداری اصولا با پارچه هایی با جنس محکم و به اصطلاح آهار دار دوخته می شود تا استایلی رسمی برای شما بسازد. بهترین پارچه ها برای این کار عبارتند از کتان، نخی و کتان کش.

مدل های مانتوهای رسمی تنوع زیادی ندارد و بیش تر به صورت ساده طراحی میشود. هر چه ساده تر باشید، شیک تر و زیباتر به نظر می رسید. اگر قدتان بلند است و اندامی لاغر دارید، مدل های جذب و کوتاه و اندامی فوق العاده زیبا هستند و شما را زیباتر نشان می دهد.

از نظر رنگ بیش تر رنگ های سورمه ای، مشکی، طوسی و قهوه ای ترند هستند ولی این بستگی به سلیقه شما دارد که کدام را انتخاب کنید. بیش تر ادارات و سازمان ها از همین رنگ ها برای یونیفورم استفاده می کنند و در چند سال یکبار رنگ را عوض می کنند. بنابراین، در هنگام خرید آنلاین مانتو اداری حتما به جنس پارچه آن توجه کنید.

نحوه انتخاب مانتوهای رسمی و اداری شیک

اگر می خواهید مانتو رسمی و اداری خود را به صورت اینترنتی خریداری کنید، ست و مد بهترین گزینه است چرا که دارای شیک ترین مدل ها است و تنوع گسترده ای دارد. علاوه بر این، جنس پارچه مانتوهای اداری به قدری خوب هستند که شما می توانید چندین سال آن ها را بپوشید بدون اینکه پارچه آن ها ضعیف شود و کهنه شوند. شما می توانید با کمترین هزینه بهترین محصولات را خریداری کنید.

اطلاعات بیشتر ...