شلوار پارچه ای زنانه

فیلـتر

نمایش دادن همه 12 نتیجه

خرید اینترنتی انواع شلوار پارچه ای زنانه با قیمت ارزان

شلوار پارچه ای یکی از لباس هایی است که بانوان برای رفتن به مهمانی های رسمی و یا رستوران و … می پوشند. با یک شلوار پارچه ای مناسب می توانید بهترین و شیک ترین تیپ های مجلسی و رسمی را داشته باشید.

انواع شلوار پارچه ای زنانه

تنوع شلوار پارچه ای بسیار زیاد است و می توانید آن ها را در طرح ها و رنگ های مختلف خریداری کنید. البته آشنایی با انواع مختلفش به شما کمک می کند تا یک لباس مناسب با استایل تان را خریداری کنید و زیباتر به نظر برسید. در این بخش شما را با کلیه شلوارهای پارچه ای آشنا می کنیم و کاربرد هر کدام را برای شما توضیح می دهیم.

1- طرح و مدل

مدل ها و طرح هایی که برای شلوار پارچه ای وجود دارد بسیار زیاد است که با یک کفش پاشنه دار و شومیز بسیار شیک می شود. به طور کلی، تمامی طرح ها در دو دسته کلی قرار دارد:

اسپرت: شامل مدل های راسته، دمپا گشاد، فاق بلند، گشاد، پاکتی و مام فیت که برای استایل های کژوال و غیر رسمی خریداری می شود. این طرح ها را می توانید با یک کفش اسپرت برای مهمانی و مراسم های مختلف بپوشید.

کلاسیک و رسمی: شامل مدل های تنگ، کمردار، پیلی دار و لوله تفنگی که برای مجالس و مهمانی هایی با استایل رسمی فوق العاده است. با یک کفش پاشنه بلند و شلوار قد 90 یا 100 خیلی متفاوت به نظر می رسید.

2- جنس و رنگ

محبوب ترین جنس ها عبارتند از فاستونی، نخی، کشی و گواردین که در تمامی فصل های می توانید بپوشید. از نظر رنگ دست تان باز است ولی اصولا رنگ های نوک مدادی، طوسی، مشکی و سفید انتخاب می شوند چرا که خیلی راحت می توانید با سایر لباس های تان آن ها را ست کنید.

نحوه انتخاب و خرید شیک ترین شلوارهای پارچه ای زنانه

برای اینکه در خرید شلوار پارچه ای رضایت کامل داشته باشید ابتدا طرح و مدل و جنس آن را بپسندید سپس به فروشگاه اینترنتی ست و مد بیایید. در این مجموعه هزاران طرح و مدل وجود دارد که به راحتی می توانید مدلی را که می خواهید در آن پیدا کنید و بخرید. قیمت شلوارهای پارچه ای هم واقعا ارزان است و حتی در بازار هم با این قیمت پایین به فروش نمی رسد.

اطلاعات بیشتر ...