بلوز مجلسی زنانه

فیلـتر

نمایش دادن همه 17 نتیجه

خرید بلوز مجلسی زنانه و دخترانه با قیمت مناسب

بلوزهای مجلسی یکی از لباس هایی است که اکثر خانم ها برای شرکت در مجالس و مهمانی ها و همچنین بیرون از خانه انتخاب می کنند. به دلیل اینکه این لباس دارای تنوع زیادی است خرید را برای بانوان مشکل ساز کرده است و اکثر اوقات آن ها را گیج و سردرگم می کند. بنابراین، توصیه می کنیم حتما قبل از خرید بلوز مجلسی، تمامی طرح ها و مدل های موجود را ببینید و سپس اقدام به تهیه کنید.

انواع بلوزهای مجلسی زنانه و دخترانه

به طور کلی، تنوع خیلی زیادی در بلوزهای مجلسی وجود دارد که همین موجب شده از آن بتوانید در انواع مهمای و مجالس کوچک و بزرگ استفاده کنید. هر کسی براساس، سلیقه و نظر خود می تواند هر مدل، طرح و رنگی را که دوست دارد بپوشد و در صورت مناسب بودن خریداری کند. اصولا، خانم ها این مدل بلوز را با دامن و یا شلوار ست می کنند که تیپ شان را بسیار شیک و جذاب می کند. تنها در هنگام خرید بلوز مجلسی باید به این مساله توجه کنید چیزی را انتخاب کنید که به اندام شما بیاید و ظاهرتان را متفاوت کند.

از نظر رنگ هیچ محدودیتی ندارد و هر رنگی که فکرش را بکنید وجود دارد. شما باید رنگی را انتخاب کنید که بیش ترین هماهنگی با سایر لباس های تان دارد. بیش تر خانم ها سعی می کنند رنگ هایی مانند سفید و مشکی را برای لباس خود انتخاب کنند که کاملا سلیقه ای است.

بلوزهای مجلسی در مدل های گوناگونی طراحی شده است که بیش ترین تغییرات در یقه و آستین وجود دارد. به همین دلیل در زمان خرید باید بیش تر تمرکزتان روی انتخاب یقه و آستین مناسب باشد. شما باید مدلی را انتخاب کنید که اندام شما را زیباتر نشان دهد و تا جایی که امکان دارد مشکل اندام تان را پنهان کند. به عنوان مثال خانم هایی که تپل هستند، بهتر است، بلوز مجلسی گشاد انتخاب کنند تا چسبان و بدن نما.

از نظر جنس هم بیش تر بلوزهای مجلسی با پارچه های حریر، گیپور و ریون دوخته می شود که بیش ترین فروش مربوط به حریر بوده است. همانطور که می دانید پارچه های حریر فوق العاده اندام را شیک تر و زیبا تر نشان می دهند و می توانید آن ها را هم در مجالس رسمی و هم مجالس دوستانه بپوشید. اگر اندامی لاغر دارید باید از طرح های شلوغ مانند گلدار با رنگ های شاد بپوشید و اگر اندامی چاق دارید باید طرح های ساده با رنگ های تیره بپوشید.

نحوه خربد بلوز مجلسی دخترانه شیک

خرید بلوز مجلسی شیک یکی از اقداماتی است که هر خانمی تمایل زیادی برای انجام آن دارد. کمد لباس خانم ها را که باز کنید می توانید کلکسیونی از بلوزهای مجلسی را در آن ببینید. علت این همه علاقه این است که قیمت بلوز مجلسی نسبت به سایر لباس ها مناسب تر است و در عین حال پوشش فوق العاده شیکی دارد. فروشگاه اینترنتی ست و مد انتخاب و خرید را برای شما راحت کرده است و دیگر نیتز به خرید حضوری ندارید.

در این فروشگاه مجموعه ای از بلوزهای مجلسی زنانه و دخترانه شیک وجود دارد که مطابق با سلیقه هر خانم ایرانی است. قیمت ها در این مجموعه خیلی مناسب است و شما می توانید با کمترین هزینه بهترین لباس را خریداری کنید. پس تا دیر نشده تمامی محصولات را ببینید و هر کدام را که دوست دارید انتخاب کنید.

اطلاعات بیشتر ...