بلوز اسپرت زنانه

فیلـتر

نمایش دادن همه 18 نتیجه

خرید بلوز اسپرت زنانه و دخترانه با قیمت مناسب

بلوز اسپرت زنانه یکی از پرکاربردی ترین نوع بلوز برای خانم ها می باشد که با توجه به طرح و مدلی که دارد می توان آن را در مجالس و مهمانی و همچنین بیرون از خانه پوشید. برای خرید بلوز اسپرت زنانه و دخترانه چیزی که مهم است این است که ابتدا متناسب با نیازتان طرح و مدل را انتخاب کرده و سپس اقدام به خریداری کنید. در غیر این صورت گیج و سردرگم می شود و نمیدانید چه چیزی را انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر می خواهید در رستوران یا خیابان زیر مانتو بپوشید باید بیش تر مدل های بدون آستین و کوتاه را خریداری کنید. بنابراین، با توجه به نیازتان بلوز اسپرتی را انتخاب کنید که شما را شیک تر و خوش پوش تر نشان دهد.

انواع بلوز های اسپرت زنانه و دخترانه

بلوزهای اسپرت دارای تنوع فوق العاده زیادی هستند و هر چقدر مدل ببینید باز هم مدل جدیدتری وجود دارد. این ویژگی از یک طرف خوب است چرا که در انتخاب محدود نیست از طرف دیگر بد است چرا که نمیدانید کدام را انتخاب کنید. شما باید ابتدا به مکانی که می خواهید آن را بپوشید توجه کنید و سپس ببینید کدام بیش تر به اندام شما می آید.

اکثر بلوزهای اسپرت در جنس های پشمی، نخی، نخ پنبه و جین است که استایلی دخترانه و اسپرت را برای شما می سازد. اصولا این مدل را با شلوار جین یا کتان و همچنین با کفش کتونی می پوشند. بیش تر این مدل بلوزها مانند طرح های مردانه است و به حالت گشاد یا آزار دوخته می شوند. همچنین، اگر اندامتان درشت است بهتره طرح های شلوغ با یقه و آستین ساده بپوشید.

برای رنگ شما در گام اول باید به رنگ سایر لباس های خود نگاه کنید چرا که باید هماهنگی بین آن ها وجود داشته باشد. دوما باید به تناسب اندام تان توجه کنید. رنگ های شاد بیش تر مناسب افراد لاغر و رنگ های تیره مناسب افراد چاق می باشد. با این وجود بستگی به سلیقه و نظر شخصی خودتان دارد.

نحوه انتخاب و خرید بلوز اسپرت زنانه شیک

اگر می خواهید بلوز اسپرت زنانه شیک بخرید باید فروشگاهی را انتخاب کنید که هم تنوع زیادی از محصولات داشته باشد و هم مدل های جدید و شیک داشته باشد. در ست و مد این دو شرط برقرار است. هر مدل و طرحی از بلوز اسپرت را که بخواهید در این جا با پایین ترین قیمت می توانید خریداری کنید. علاوه بر این، کیفیت محصولات فوق العاده است و هر چقدر لباستان را بشویید باز هم همانند روز اولی است که خریده اید.

اطلاعات بیشتر ...